Co będzie się działo w naszym przedszkolu w październiku

04.10 – Owocowo-warzywne warsztaty plastyczne.
10.10 – Światowy Dzień Drzewa. Jesienne Warsztaty Plastyczne.
11.10 – Światowy Dzień Owsianki. Pyszna owsianka z owocami na śniadanko.
12.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką.
15.10 – Wycieczka na Farmę dyń w Powsinie.
16.10 – Dzień Edukacji Narodowej. Przedstawienie dla kadry pedagogicznej i pracowników przedszkola w wykonaniu wszystkich grup.
17.10 – Gość w Przedszkolu. Wizyta Pana Policjanta.
18.10 – Światowy Dzień chleba. Warsztaty z cyklu: Co z czego powstaje?, degustacja pieczywa oraz kanapki wykonane przez dzieci.
19.10 – Światowy Dzień Poczty i Znaczka Pocztowego. Piszemy listy do Świętego Mikołaja, zabawa w Pocztę.
22.10 – Dzień bez skarpetek. Warsztaty sensoryczne rozwijające zmysły.
23.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką.
24.10 – Światowy Dzień Origami. Warsztaty plastyczne, wystawa prac.
25.10 – Jestem Sobie Przedszkolaczek. Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, godz. 15:30. Zapraszamy Rodziców nowych dzieci oraz Rodziców dzieci, które nie były pasowane w ubiegłym Roku Przedszkolnym.
26.10 – Warsztaty sensoryczne pobudzające zmysły.
29.10 – Dzień spódnicy i krawata. Zabawa na 102, sesja zdjęciowa małych gentelmanów i dam.
Prosimy, aby w tym dniu dziewczynki zaprezentowały się w kolorowych spódniczkach a chłopcy w krawatach.
30.10 – Święto Dyni. Dzień na pomarańczowo, zabawy i konkursy sportowe. Wystawa lampionów z dyni wykonanych przez naszych Przedszkolaków w domu.