Co będzie się działo w naszym przedszkolu w październiku

3.10 – Światowy Dzień Zwierząt. Wszystkie zwierzęta zasługują na miłość – zbiórka karmy, kocy, pluszaków na rzecz Schroniska dla zwierząt w Józefowie.
4.10 – Kuchcikowo – warsztaty z Panią Izą. Pyszna i zdrowa sałatka jarzynowa.
Poprosimy o przyniesienie w podpisanego FARTUSZKA oraz DESECZKI DO KROJENIA
10.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką A.
11.10 – Dzień Ratownika Medycznego. Warsztaty z cyklu – Poznajemy Zawody.
14.10 – Dzień Edukacji Narodowej. Przedstawienie dla kadry pedagogicznej i pracowników przedszkola w wykonaniu wszystkich grup przedszkola.
17.10 – Teatrzyk Fantazja w Przedszkolu. Spektakl pt.: „Sierotka Marysieńka” o godz. 11:00
23.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką T.
24.10 – Dzień Ziemniaka obchodzimy, smaczne placki ziemniaczane dziś zrobimy. I stempelki lub kukiełki, dzień atrakcji mamy wielki.
30.10 – Dzień spódnicy i krawata. Warsztaty plastyczne. Zabawa na 102, sesja zdjęciowa małych gentelmanów i dam.
Prosimy, aby w tym dniu dziewczynki zaprezentowały się w kolorowych spódniczkach, a chłopcy w krawatach.
31.10 – Święto Dyni. Wystawa lampionów z dyni wykonanych przez naszych Przedszkolaków w domu (prosimy o podpisywanie dyń oraz włożenie do środka świeczki).