Co będzie się działo w naszym przedszkolu w marcu.

1.03 – Wycieczka autokarowa do Kina na bajkę pt.: „Corgi – Psiak Królowej”
4.03 – Dzień Pisarzy. Teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu dzieci na podstawie znanych wierszyków dla dzieci; własnoręczne wykonanie kukiełek przez dzieci.
5.03 – Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć. Dzień dentysty – utrwalamy prawidłowe nawyki higieniczne.
7.03 – Teatr TAK w Przedszkolu. Spektakl pt.: „O pchle, co manier nie miała”.
8.03 – Dzień kobiet. Uroczyste wręczenie dziewczynkom upominku własnoręcznie wykonanego przez chłopców.
11.03 – Dzień mężczyzn. Uroczyste wręczenie chłopcom upominku własnoręcznie wykonanego przez dziewczynki.
11.03 – Warsztaty w grupach z Panią psycholog.
12.03 – Dzień Piegów. Piegowe zabawy z „Pippi Pończoszarką”
13.03 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką O.
14.03 – Dzień czystego stołu. Przedszkolny savoir – vivre ze spacjalnym zwróceniem uwagi na konieczność zachowania porządku podczas spożywania posiłku.
18.03 – Dzień Świętego Patryka. Poznajemy tradycje zielonego kraju jakim jest Irlandia oraz uczymy się tańczyć przy irlandzkiej muzyce.
20.03 – Pierwszy Dzień Wiosny. Dzień zielony w przedszkolu.
21.03 – Wewnątrzprzedszkolny konkurs recytatorski. Wiersze Jana Brzechwy i Juliana Tuwima.
21.03 – Warsztaty muzyczne z Panią Anią Osmycką. Vivaldi – Cztery pory roku – wiosna.
22.03 – Światowy Dzień wody. Co to znaczy, ze woda krąży w przyrodzie?
25.03 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką M.
27.03 – Międzynarodowy dzień teatru. Teatrzyk cieni w wykonaniu kadry pedagogicznej.
29.03 – Światowy dzień Budyniu. Warsztaty kulinarne z Panią Izą.