Co będzie się działo w naszym przedszkolu w listopadzie

6.11 – Dzień Postaci z bajek – „Gdzie jest Nemo?”. Teatrzyk kukiełkowy w wykonaniu Kadry Pedagogicznej.
7.11 – Warsztaty badawcze pt.: „Jak powstaje deszcz?”
9.11 – Święto Niepodległości. Katechizm polskiego dziecka „Kto ty jesteś? Polak mały” Władysława Bełzy.
13.11 – Europejski Dzień Wynalazcy. Czy ludzie zawsze jeździli samochodami i latali samolotami? Poznajemy pierwsze pojazdy – Wycieczka „0” komunikacją miejską do Muzeum Techniki w Pałacu Kultury i Nauki.
14.11 – Dzień placków ziemniaczanych, czyli co możemy zrobić z ziemniaka? Warsztaty plastyczne, ziemniaczane kukiełki oraz stempelki. Na obiadek dzieci zjedzą pyszne placki po węgiersku.
19.11 – Światowy Dzień Telewizji. Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie, czy telewizja zawsze była taka kolorowa?
21.11 – Dzień kredki. Warsztaty z cyklu: Co z czego powstaje?
22.11 – Teatrzyk w Przedszkolu. Benio w opałach – Teatr TAK.
26.11 – Dzień Pluszowego misia. Urodzinowe przyjęcie pluszowego misia – ile to jest tyle samo?, ile mniej? i ile więcej?. Zabawa z elementami dziecięcej matematyki wg Edyty Gruszczyk-Kolczyńskiej.
30.11 – Zabawa Andrzejkowa. Wróżymy, czarujemy i dobrze się bawimy.