Co będzie się działo w naszym przedszkolu w kwietniu

03.04 – Przedszkolny Konkurs Recytatorski.
04.04 – Cyrk POMPONI w Przedszkolu.
05.04 – Dzień Tęczy. Pobawimy się kolorami, dowiemy się jak powstaje tęcza i odkryjemy, co jest na jej końcu.
09.04 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką D w grupie.
10.04 – Dzień Marchewki. Degustacja soków, chrupanie marchewki, zasianie marchewki.
11.04 – Warsztaty z Rodzicami. Palemki Wielkanocne – prosimy o przyniesienie własnych materiałów potrzebnych do wykonania palemki.
17.04 – Śniadanko Wielkanocne. Podsumowanie wiedzy na temat Tradycji Wielkanocnych, poszukiwanie czekoladowych jajeczek.
23.04 – Dzień Ziemi. Kształtujemy postawę proekologiczną poprzez segregację zabawek na placu zabaw – dbamy o nasze miejsce na Ziemi.
24.04 – Europejski Dzień Śniadania. Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, który dostarcza niezbędnej energii. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przygotują wspólne śniadanie i razem zasiądą do stołu.
25.04 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką N.