Co będzie się działo w naszym przedszkolu w czerwcu

03.06 – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Dzień bez zajęć na sportowo – bańki mydlane, balony, piknik na kocu, malowanie buziek.
04.06 – Dzień Chemika – mali chemicy to My. Laboratorium Odkrywców.
05.06 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. zabawy z literką L.
07.06 – Dzień Przyjaciela. Warsztaty z Panią Psycholog.
12.06 – Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty, pożegnanie dzieci kończących edukację przedszkolną.
17.06 – Dzień stylisty paznokci. Gość w Przedszkolu – Warsztaty z siostrą Kornelki.
17.06 – Dzień Wiatru, warsztaty z tatusiami – Latawce. Prosimy o przygotowanie wszelkich potrzebnych materiałów.
19.06 – Pierwszy dzień Lata. Mini Disco w ogrodzie w stylu hawajskim. Prosimy o przygotowanie odpowiedniego stroju.
Drinki owocowe z parasolkami i gofry z bitą śmietana i owocami.
24.06 – Światowy dzień Żyrafy. Teatrzyk w wykonaniu kadry pedagogicznej.
25.06 – Światowy Dzień Smerfa. Prosimy o ubranie dzieci w kolorze biało-niebieskim. Kino w przedszkolu i pyszny smerfowy poczęstunek.
26.06 – Bezpieczny Przedszkolak na Wakacjach. Zasady bezpieczeństwa znam i z rozsądkiem ich przestrzegam.