Co będzie się działo w naszym przedszkolu we wrześniu

03.09 – Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego. Przedszkolaki zapoznają swoje sale. Nasze Panie, koledzy, misie czy lale, nie stanowią już zagadki wcale.
05.09 – Dzień postaci z bajek. Teatrzyk kukiełkowy pt.: „Śpiąca Królewna” z cyklu „Teatr, baśnie i legendy”
06.09 – Wycieczka grup: Żyrafki, Tygryski oraz „0” do Warszawskiego ZOO. Śniadanie 8:30, wyjazd godz. 9:00, powrót ok. 13:30.
Prosimy o przygotowanie dla dzieci plecaczków z piciem (butelka z „dziubkiem”) oraz smakołyka do przegryzienia.
10.09 – Międzynarodowy Dzień Urody. Spotkanie z Gościem, Panią Katarzyną, mamą Dominika z grupy Tygryski.
12.09 – Światowy dzień zdrowia jamy ustnej. Dbam o zęby, zdrowie w buzi, wiem do czego szczoteczka i pasta służy. A dentysta, zawód trudny, tylko z pozoru wydaje się nudny.
13.09 – Literkowe zabawianie, alfabetu poznawanie. Zabawy z literką A w grupie Słoniki.
17.09 – Sprzątanie Świata. Warsztaty z cyklu „Eko Przedszkolaki”
19.09 – Dzień Bluesa. Warsztaty muzyczne z Panią Anią Osmycką – nauczycielem rytmiki.
19.09 – Dzień Przedszkolaka. Piknik w ogrodzie przedszkolnym – Grill w ogrodzie przedszkolnym, desery lodowe, bańki mydlane, balony, malowanie twarzy oraz wiele ciekawych zabaw.
20.09 – Wycieczka do Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej nr 15 Straży Pożarnej w Warszawie. Śniadanie 8:15-8:45, wyjazd godz. 9:00, powrót ok. godz. 12:00.
21.09 – Zajęcia z cyklu Jestem bezpieczny, znam zagrożenia. Przedszkolak bezpieczny w przedszkolu.
24.09 – Pierwszy Dzień Jesieni. DZIEŃ POMARAŃCZOWY w Przedszkolu, Dzień Grzyba – spacer do lasu, Pomarańczowy korowód. Prosimy o pomarańczowy akcent w ubraniu dziecka.
25.09 – Teatrzyk Fantazja. Spektakl pt.: „Troskliwe Misie”, godz. 14:00
26.09 – Literkowe zabawianie, alfabetu poznawanie. Zabawy z literką O w grupie Słoniki.
27.09 – Dzień Śliwki. Warsztaty z cyklu Kuchcikowo z Panią Izą – Kucharką, pyszny placek ze śliwkami posypany cukrem pudrem.