Co będzie się działo w naszym przedszkolu we wrześniu

04.09 Uroczyste Rozpoczęcie Roku Przedszkolnego. Przedszkolaki – duże, małe, zapoznają swoje sale. Panie, koledzy, misie czy lale, nie stanowią już zagadki wcale…
07.09 – Zajęcia z cyklu Bezpieczeństwo to podstawa, wiem, gdy mi coś zagraża. „Przedszkolak bezpieczny w przedszkolu”
12.09 – Światowy dzień zdrowia jamy ustnej. Dbam o zęby, zdrowie w buzi, wiem do czego szczoteczka i pasta służy. A dentysta, zawód trudny, tylko z pozoru wydaje się nudny.
14.09 – Zdrowa żywność to podstawa, wiemy co należy zjadać. Warsztaty Kulinarne – domowe przetwory na zimę.
21.09 – Dzień Przedszkolaka. Teatrzyk w Przedszkolu. „O dobrym wychowaniu”, Złoty Dukat z projektem artystyczno-edukacyjnym, dziecko widzem i aktorem.
24.09 – Pierwszy Dzień Jesieni. DZIEŃ POMARAŃCZOWY w przedszkolu. Prosimy o pomarańczowy akcent w ubraniu dziecka.
28.09 – Odpoczynek ważna sprawa, relaks to też może być dobra zabawa. Zajęcia relaksacyjno-wyciszające.