Co będzie się działo w naszym przedszkolu w październiku

04.10 – Światowy Dzień Zwierząt. Tego dnia Przedszkole odwiedzą zwierzątka hodowlane: królik Neli, chomik Pusia i piesek Roger.
05.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką A w grupie Misiaczki i Słoniki.
09.10 – Cztery Pory Roku Antoniego Vivaldiego. Jesień – warsztaty muzyczne z Panią Anią Osmycką – nauczyciel rytmiki.
10.10 – Światowy Dzień Uśmiechu. Warsztaty z Panią Psycholog
10.10 – Światowy Dzień Drzewa. Wspólne zasadzenie Drzewka Odkrywców w ogrodzie przedszkolnym.
12.10 – Światowy Dzień mycia rąk. Warsztaty z cyklu – Ciekawe dlaczego? Dlaczego mydło się pieni? Dlaczego i jak dbamy o higienę rąk?
13.10 – Dzień Edukacji Narodowej. Przedstawienie dla kadry pedagogicznej i pracowników przedszkola w wykonaniu grupy Tygrysków.
16.10 – Światowy Dzień chleba. Warsztaty kulinarne. Wspólne pieczenie pysznego chlebka.
18.10 – „Na straganie” Jan Brzechwa. Przedstawienie teatralne w wykonaniu kadry pedagogicznej.
21.10 – Dzień bez skarpetek. Warsztaty plastyczne. Skarpetki do pary – zabawa rozwijająca zmysł wzroku; Skarpetkowe stwory – praca plastyczna.
24.10 – Światowy Dzień Origami. Warsztaty plastyczne. Wystawa prac wykonanych metodą orgiami.
25.10 – Jestem Sobie Przedszkolaczek. Uroczyste Pasowanie na Przedszkolaka, godz. 15:30. Zapraszamy Rodziców nowych dzieci i Rodziców dzieci, które nie były pasowane w ubiegłym Roku Przedszkolnym.
26.10 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką O. Grupa Misiaczki i Słoniki.
30.10 – Dzień spódnicy i krawata. Zabawy i konkursy drużynowe, sesja zdjęciowa małych gentelmanów i dam. Prosimy, aby w tym dniu dziewczynki zaprezentowały się w kolorowych spódniczkach, a chłopcy w krawatach.
31.10 – Święto Dyni. Dzień na pomarańczowo, zabawy i konkursy. Wystawa lampionów z dyni wykonanych przez naszych Przedszkolaków w domu.