Co będzie się działo w naszym przedszkolu w maju

04.05 – Święto Polskiej Konstytucji 3 Maja. Warsztaty plastyczne.
05.05 – Warsztaty z cyklu „Opowieści biało – czerwonego serduszka”. Zapoznanie z Legendą pt.: „Jelonek ze złotymi rogami”.
10.05 – Warsztaty Odkrywcy z cyklu „Małe podróże po Europie”. Hiszpania – dzień czerwony w przedszkolu.
12.05 – Warsztaty Kulinarne z Panią Izą. Pachnące, zdrowe i kolorowe kanapeczki.
15.05 – Święto Polskiej Muzyki „Podróż do Krainy Muzyki”. Warsztaty muzyczne z Panią Anią Osmycką.
17.05 – Święto Polskiej niezapominajki. „Przyjaźń, empatia, tolerancja, serdeczność”. Warsztaty z Panią Psycholog
19.05 – Wycieczka do Zoo.
24.05 – Światowy dzień żółwia. Warsztaty bajkoterapeutyczne na podstawie bajki pt. „Franklin boi się burzy”.
26.05 – Dzień Mamy i Taty. Warsztaty plastyczne, upominki dla rodziców.
30.05 – Warsztaty Odkrywcy. „Szalony naukowiec”.
Cały Maj – „Cała Polska Czyta Dzieciom”. Serdecznie zapraszamy wszystkich dziadków, rodziców oraz bsolwentów przedszkola
do czytania bajek dzieciom w przedszkolu. Chętne osoby prosimy o zgłaszanie się do Wychowawców.