Co będzie się działo w naszym przedszkolu w lutym

01-13.02 – WALENTYNKOWA POCZTA PRZYJAŹNI. W tych dniach można skorzystać z naszej Walentynkowej Skrzynki. Każdy może przesłać wyrazy sympatii koleżance, koledze lub ulubionemu nauczycielowi.
05.02 – Światowy Dzień Nutelli. Warsztaty Kulinarne z Panią Izą „Zdrowy krem czekoladowy”
06.02 – Dzień Ciasta Marchewkowego. Smakowite Warsztaty Kulinarne z Panią Izą.
06.02 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką D w grupie Misiaczki i Słoniki.
08.02 – Tłusty Czwartek. Smakowity pączkowy podwieczorek.
12.02 – Międzynarodowy Dzień Dokarmiania Zwierzyny Leśnej. Spacer do lasu w celu rozwieszenia kul z jedzeniem dla ptaszków.
13.02 – Mamy dzisiaj Walentynki! Święto Chłopca i Dziewczynki. Bal Karnawałowy organizujemy, Kartki Walentynkowe rozdajemy.
14.02 – Warsztaty mydlarskie. Przedszkolaki zapoznają się ze sposobem wytwarzania naturalnego, glicerynowego mydełka, dodatkami oraz zapachami.
16.02 – Pomarańczowy Cylinder. Spektakl pt.: „Profesorek Wodorek i Superbohaterowie”, godz. 11:40
19.02 – „Pan Kotek był chory”. Międzynarodowy Dzień Kota – przedstawienie w wykonaniu Kadry Pedagogicznej. Dzieci mogą przynieść swoje ulubione kocie maskotki.
22.02 – Uroczyste Przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka.
26.02 – Dzień Dinozaura. Dinozaurowe ciekawostki, przedszkolaki przynoszą książki, maskotki, zabawki – DINOZAURY.
27.02 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką S w grupie Misiaczki i Słoniki.