Co będzie się działo w naszym przedszkolu w czerwcu

04.06 – Międzynarodowy Dzień Dziecka. Zabawa przy muzyce, pyszne lody, piknik na kocu i bańki mydlane.
05.06 – Światowy Dzień Środowiska. Spacer do lasu, obserwowanie otaczającej przyrody.
07.06 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką G w grupie Misiaczki i Słoniki.
08.06 – Światowy Dzień Oceanów. Grupowa ośmiornica z balonów.
08.06 – Dzień Truskawki. Pyszne pierogi z truskawkami.
12.06 – Dzień Przyjaciela. Warsztaty z Panią psycholog.
14.06 – Uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego. Piknik Rodzinny.
15.06 – Dzień Wiatru. „Zabawa z wiatrem” – latawce, balony i piórka.
18.06 – Światowy Dzień Muzyki. Warsztaty z Panią Anną Osmycką.
19.06 – Wycieczka autokarowa w cenie czesnego do nowo otwartego placu zabaw w Parku Kultury w Powsinie.
Wyjazd po śniadanku ok. godz. 9:30, powrót ok. godz. 14:30
Prosimy o przygotowanie dla dzieci plecaczków z przekąską i dwoma butelkami wody.
20.06 – Literkowe zabawianie alfabetu poznawanie. Zabawy z literką Z w grupie Misiaczki i Słoniki.
21.06 – Pierwszy Dzień Lata. Dzień Słoneczny w Przedszkolu – prosimy o ubranie dzieci w kolorze żółtym – konkursy i zabawy.
22.06 – Dzień Taty. Piosenek śpiewanie i portretów rysowanie – zajęcia w grupach.
25.06 – Światowy Dzień Smerfa. Prosimy o ubranie dzieci w kolorze biało-niebieskim. Kino Przedszkolaka – projekcja filmu pt.: „Smerfy: poszukiwacze zaginionej wioski”. Pyszne ciasto z borówkami.
27.06 – Bezpieczny Przedszkolak na Wakacjach. Zasady bezpieczeństwa znam i z rozsądkiem ich przestrzegam.